Dostrzegamy Stres W Pracy Lub Związku

[Głosów:0    Średnia:0/5]Aha, i jest to mały problem, który nazywa cukrzyca może skomplikować sprawy, jak również.

Naprężenie

Stres jest naprawdę produktem reakcji walki lub ucieczki, że każdy z nas ma w naszym organizmie. Gdy widzimy zagrożenie lub niebezpieczeństwo ta odpowiedź w rzutach i produkuje adrenalinę i inne substancje chemiczne. Dodatkowo obkurcza naczynia krwionośne, krew szybciej dostać się do mięśni. Oczywiście musimy, jeśli mamy do czynienia z prawdziwym niebezpieczeństwie tę odpowiedź.

Jednak dzisiejsze zagrożenie jest bardziej prawdopodobne niż fizyczna. Dostrzegamy stres w pracy lub związku, lub finansów lub rodziny jako zagrożenie, a nasze ciała są w ciągłym locie niskim stopniu złośliwości lub walczyć odpowiedź. Fakt, że nie korzystają, co jest najszybszym sposobem, aby wyłączyć odpowiedź, tylko pogłębia problem. To w połączeniu z faktem, że większość Amerykanów nie uzyskać wystarczającego snu sprawia, że ??stres codzienny przyczyną wysokiego ciśnienia krwi.

Sól

Tak sól jest częścią problemu diety, ale to jest tak wszechobecna, że ??czuję się należy jako kategoria sama w sobie. Zalecanego dziennego spożycia (RDA) sodu wynosi 3000 ml i Amerykanie zużywają średnio dwa razy tyle dużo każdego dnia. Sól odgrywa rolę wraz z potasem w kontroli poziomu cieczy w organizmie. Gdy jest zbyt dużo soli za dużo płynu jest zatrzymywany zwiększenie objętości krwi i wprowadzania obciąża nerki i wątrobę.

Minusem i niebezpieczeństwa związane z soli są powszechnie znane, że jeszcze nie powstrzymuje producentów żywności i restauracje od utonięcia jedzenie ich zaoferowania sodem. Sól była używana jako środek konserwujący od wieków, dodaje smaku i jest stosunkowo tanie, więc jest to naturalne dla przetworzonej żywności. Jednym z bardzo popularnych „usiądź” sieć restauracji oferuje przystawkę, która ma prawie dwa dni warto soli w nim.Sól jest wszędzie i zajęłoby to Orzeł eyed konsumenta go znaleźć na opakowaniu i oczywiście nie ma „opakowanie” w menu restauracji.

Te pięć przyczyn wysokiego ciśnienia krwi może być zaadresowana i dobrą wiadomością jest to, że co nieco zrobić zmniejsza ciśnienie. Nie trzeba skakać z obu nóg po prostu stworzyć wykonalne codzienne cele i idź do niego.

Artykuł dzięki:

O Marzena Wielgus 86 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.